Jaké já mám štěstí...

09.02.2022

Tak si představte, jaké já mám štěstí... Už to, že jsem se narodila, je prostě skvělý. A k mému narození jsem od sudiček do kolébky dostala asi pěkně dlouhý seznam lidí, které mám v životě potkat a být z nich jako opravdu PAF!

Někdo věří, že si rodiče vybíráme, já si osobně myslím, že v mém případě to bylo vzájemné. Rodiče jsou kámoši. Měla jsem krásné dětství. A na téhle vlně jedeme stále dál. Respektuji je, miluji je a zkrátka na ně nedám dopustit.

O životních partnerech bych tady mohla napsat esej, ale to třeba jindy (nebo nikdy...).

Dnes bych ráda představila člověka, o kterém jsem tak trochu mluvila v předešlém příspěvku :) Zbyněk Konvička, muž, který se podílí na organizaci koncertů. Muž, který se dostal na první příčky ve výběru posluchačů, kteří uslyší písničku jako první. A muž, který nosí srdce na dlani a rozdává radost . Známe se opravdu krátce a díky vzdálenosti není lehké se potkávat, nicméně dnešní doba je prostě skvělá a internet je veliký pomocník. Ráda bych na něj něco práskla, ale to si budeme muset počkat, až budu mít možnost se se Zbyňkem lépe poznat. Teď prásknu ale hned dvě věci...

Natočil se mnou rozhovor a zařídil již řadu koncertů. A právě kvůli rozhovoru tohle dneska datluju. Mrkněte na jejich stránky, dejte palec na FB, odběr na YouTube a nenechte si ujít spoustu zajímavostí. Ještě prozradím, že na mém kanále se rozhovor objeví také. S fotkami k danému tématu a s videi z dob, kdy měl Žižka ještě dvě oči. Rozhovor se možná odvysílá i v rádiu Otava, a to někdy před jihočeským putováním. Takže, kde je hledat?  

https://www.youtube.com/channel/UCpK-Zp4ISzMouXi7sWXY0cw

https://www.facebook.com/21tamtam