Jak to začalo?

06.12.2021

A co že to? :)

Mám teď nutkání napsat článek o jedné skvělé osobnosti. Přesně nevím, kdy se to stalo, ale přišla mi krásná zpráva od jednoho muže, že by rád použil nějakou mou hudbu do jeho videí.

Já jsem souhlasila, protože videa měla být o cestování, přírodě a o té také dost píši. Nakonec, když se vydáte na nějakou výpravičku, jistě si utřídíte myšlenky. Přesně tak to mám v hudbě, jiní třeba v chození po horách a měla jsem opravdu velkou radost, že se můžu podílet svými myšlenkami na tak krásném počinu.

Jmenuje se Jiří Procházka a říká si Chajda Tulák - velmi silná osobnost, energický a charismatický muž, který týden co týden objevuje nádherný svět, jak uvnitř sebe, tak ten okolo.

Smekám klobouček, když překonává vlastní obavy, usmívám se, když z videí cítím, jak je šťastný a srdce mi poskočí, když zaslechnu svou píseň

Je to radost, jsem opravdu šťastná, že jsem Jiřího mohla poznat. Díky jeho videím se i má hudba dostala dál, než jsem si jen mohla kdy přát :) ozývají se mi lidé, kteří chtějí podpořit tvorbu, kteří se na tvorbě chtějí podílet, kteří se do tvorby tak zamilovali, že mi z druhého konce republiky pomáhají dostat se dál a dál.

A za to jsem Ti, Jiří, velmi vděčná

Díky Tobě vznikla píseň Podzimní - našel si mě pan Miroslav Zdanovec a nabídl mi spolupráci

Díky Tobě mne oslovil pan Zbyněk Konvička, který mou tvorbu šíří dál a pomáhá mi, dostat se k Písku a představit tak svou tvorbu na druhé straně republiky :) a ještě mi dal kontakt na internetové rádio, že by mohli hrát nějakou mou píseň - a nakonec napsali, že budou hrát celé mé CD :) https://www.radiootava.cz/

Díky Tobě se písničky dostávají do uší ženám, které cítí, že má tvorba je pohlazení a dělá jim radost

A mohla bych pokračovat dál - obohatil jsi také můj osobní život a jsem vděčná, že jsem Tě mohla poznat.

A kde Jirku najdete? https://www.youtube.com/channel/UCA-09nQevBlc18wg7SSVAHg/videos?view=0&sort=dd&shelf_id=0