Blog

Letos nevyšla účast na žádném z kol Porty, ale navštívili jsme s Tomem soutěž Slatinická struna. Soutěžní festival se konal v podstatě celý sobotní den, který ukončila kapela Rengers svým koncertem. Odnesli jsme si domů třetí místo v diváckém hlasování.

Pátek jsem bohužel prošvihla, ale v sobotu jsem vyrazila a mohla tak slyšet spoustu bezvadných muzikantů. Rozhodně za zmínku stojí Braduo z Mělníka, Veronika Vildová a Saša Niklíčková... Holky to pěkně vypálily, opravdu velké osobnosti a skvělé muzikantky. No a kluci z Bradua - tam pookřálo každé ženské srdce v sále... spojení saxofonu a kytary,...

Tak si představte, jaké já mám štěstí... Už to, že jsem se narodila, je prostě skvělý. A k mému narození jsem od sudiček do kolébky dostala asi pěkně dlouhý seznam lidí, které mám v životě potkat a být z nich jako opravdu PAF!

Moucha

16.12.2021

11. 12. 2021 proběhl koncert v kavárně Forhaus, kde jsme oficiálně pokřtili tenhle skvělej počin .. :)

Mám teď nutkání napsat článek o jedné skvělé osobnosti. Přesně nevím, kdy se to stalo, ale přišla mi krásná zpráva od jednoho muže, že by rád použil nějakou mou hudbu do jeho videí.

Třetí advent

06.12.2021

Třetí adventní víkend bude plná hudby a zůstaneme doma, v Prostějově